• News
    • Uczestnik imprezy organizowanej przez firmę Bukova Tur jest zobowiązany do posiadania ważnego dokumentu ID ze zdjęciem (dotyczy tylko obywateli UE) lub paszportu. Na imprezę należy zabrać...

    • Dowiedz się jak poznać największe atrakcje oraz wypocząć na ziemi kłodzkiej z firmą Bukova Tur w 3 krokach?

    • Bukova Tur rekomenduje najlepsze hotele i pensjonaty Ziemi Kłodzkiej, które są naszymi partnerami. Oferują one wysoką jakość usług w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego regionu i skorzystania z usług wybranych przez nas obiektów.  

  • Zacznij w 3 krokach

Firma Bukova Tur specjalizuje się w kompleksowej organizacji indywidualnych pobytów oraz zwiedzania ziemi kłodzkiej. Naszą najciekawszą propozycją jest 9 dniowe zwiedzanie ziemi kłodzkiej typu All Inclusive. W cenie imprezy zapewniamy obsługę turystyczną, transport, ubezpieczenie, noclegi oraz pełne wyżywienie. Proponujemy również pobyty weekendowe oraz jedno i dwudniowe pakiety zwiedzania największych atrakcji regionu. Wyjątkowość naszej oferty polega na bardzo małych grupach maksymalnie do 8 osób zwiedzających. Dla bardziej wymagających oferujemy możliwość opracowania indywidualnego programu zwiedzania nawet dla 1-3 osób.

Dla Państwa wygody naszą ofertę w zakresie zwiedzania podzieliliśmy na trzy bloki tematyczne: Na tropie historii, Dziedzictwo kulturalne, Rekreacja i wypoczynek. W naszej opinii pozwalają one na poznanie największych atrakcji regionu jak i tych mniej znanych lecz równie fascynujących miejsc. Zarówno oferta 9 dniowego zwiedzania, pobyty weekendowe jak i jedno i dwudniowe, zawierają najciekawsze elementy każdego z powyższych bloków tematycznych.

Czekamy na Państwa sugestie i oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas imprezach.

Do zobaczenia na ziemi kłodzkiej!

© Bukova Tur 2018