• Witamy

    Firma Bukova Tur specjalizuje się w kompleksowej organizacji indywidualnych pobytów i zwiedzania Dolnego Śląska oraz ziemi kłodzkiej. Dodatkowo dla obcokrajowców którzy chcą poznać nasz kraj organizujemy 12 dniową wycieczkę objazdową „Dookoła Polski”. Oferowane przez nas wycieczki są obsługiwane w języku angielskim, w formule All Inclusive. W cenie imprezy wliczone są koszty zwiedzana w tym: obsługa turystyczna, noclegi, pełne wyżywienie, transport oraz ubezpieczenie.

  • Dolny Śląsk
  • Aktywny wypoczynek
  • Dookoła Polski

Firma Bukova Tur oferuje następujące pakiety: 9 dniowe zwiedzanie „Dolny Śląsk (Wrocław) i ziemia kłodzka”, 12 dniowa objazdowa wycieczka „Dookoła Polski” (Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk), 8 dniowe pobyty „Aktywny wypoczynek”. Oferujemy możliwość indywidualnego opracowania programu i zakresu zwiedzania.

Zgodnie z filozofią naszej firmy jesteśmy ukierunkowani na indywidualne zwiedzanie w niewielkich grupach maksymalnie do 8 osób. W naszej opinii tylko w ten sposób możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość usług, indywidualne podejście i optymalne wykorzystanie pobytu na zwiedzanie, relaks i wypoczynek.

Czekamy na Państwa sugestie i oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas imprezach.

© Bukova Tur 2018