Ceny

Zgodnie z filozofią naszej firmy jesteśmy ukierunkowani na indywidualne zwiedzanie Ziemi Kłodzkiej lub prowadzenie niewielkich grup maksymalnie do 8 osób. W naszej opinii tylko w ten sposób możemy zachować elastyczność i zagwarantować naszym klientom wysoką jakość usług, indywidualne podejście i optymalne wykorzystanie pobytu na relaks, zwiedzanie i wypoczynek.

Dlatego nasze imprezy - pobyty 9 dniowe oraz pobyty weekendowe planowane są z co najmniej 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Uwarunkowania pogodowe oraz oferta kulturalna powodują, iż każda z imprez jest niepowtarzalna a jej program jest na bieżąco modyfikowany. Niezależnie od zaplanowanych grup, cały czas czekamy na zgłoszenia do indywidualnego zwiedzania Ziemi Kłodzkiej.

Cena uczestnictwa w 9 dniowym jak i pobycie weekendowym typu All Inclusive w grupie 5- 8 osób zaczyna się od 500 PLN (120 Euro) za dzień imprezy. Zwiedzanie indywidualne w grupie do 4 osób według spersonalizowanej oferty przygotowanej specjalnie na życzenie uczestnika to koszt od 700 PLN (160 Euro) za dzień imprezy.

W przypadku wyrażenia woli udziału w imprezie, zgodnie z warunkami umowy, Klient otrzyma szczegółowy program imprezy wraz z całkowitymi kosztami imprezy. W przypadku pobytów 9 dniowych oraz weekendowych obligatoryjna jest wpłata 10% zaliczki (nie mniej niż 400 PLN lub 100 Euro), która równoznaczna jest z akceptacją programu imprezy, warunków i zapisów umowy oraz ceny.

© Bukova Tur 2018